Вентилятори Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-FN8311 має такі особливості:
Споживана потужність - 40 Вт
Кількість швидкостей - 3
Діаметр - 40 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 2.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



