Морозильні камери Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація IL-0208CFBL має такі особливості:
Корисний об'єм - 208 л
Клас енергоспоживання - А+
Збереження холоду - 30 годин
Габарити (ВхШхГ): 85х91х56 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | INTERLUX |
| Загальний об`єм | 200 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Енергоспоживання | 250 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 30 годин |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 27 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399 ₴







