Мультипічі Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LAF-3214 має такі особливості:
Тип керування - сенсорне
Споживана потужність - 1800 Вт
Покриття - антипригарне
Місткість чаші - 8 л
Кількість автоматичних програм - 12
Комплектація: щипці для їжі, щітка для олії, спрей для олії, фольга та папір для випікання, силіконова форма, силіконова прихватка
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 8 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 369 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Вага | 6.04 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
| Підтримка температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴









