Мультипічі Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LAF-3213 має такі особливості:
Тип керування - сенсорне
Споживана потужність - 1800 Вт
Покриття - антипригарне
Місткість чаші - 11 л
Кількість автоматичних програм - 12
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 11 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 389 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Вага | 5.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відтермінування старту | Так |
| Підтримка температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴







