Пилососи Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LVC-4313 має такі особливості:
Споживана потужність - 700 Вт
Тип пилозбірника - контейнер
Об'єм пилозбірника - 3 л
Потужність всмоктування - 220 Вт
Насадки: підлога/килим, щілинна та для оббивки
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 220 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 432 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴









