Холодильники Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILR-0270IND має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику - 2
Загальний корисний об'єм - 260 л
Диспенсер для води/соку - є
Система розморожування - статична
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 260 л |
| Об'єм морозильної камери | 71 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Полиця для пляшок , Диспенсер , Перевішування дверей |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Енергоспоживання | 263 кВт/год |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перенавішові двері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴









