Піч Saturn чудово послугує Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-EC3304 має такі особливості:
Об'єм електропечі - 38 л
Потужність духовки - 1800 Вт
Кількість режимів приготування -3
Комплектація: решітка гриль, прямокутне деко, ручка для деко
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 38 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1800 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 379 мм |
| Ширина | 534 мм |
| Глибина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴











