Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRB521MIE280D має такі особливості:
Загальний об'єм - 402
Тип компресора - інверторний
Габарити (ВхШхГ) - 201х59.5х66 см
Система розморожування - NO FROST
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 402 л |
| Об'єм морозильної камери | 104 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Перевішування дверей, Режим "Відпустка" , Швидке замороження, Індикатор температури, Суперохолодження, Суперзаморозка |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал, світловий індикатор |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2018 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 68 кг |
| Особливості | |
| Тип компресора | Інверторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перенавішові двері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 499 ₴










