Нагрівачі Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-HT0469 має такі особливості:
Потужність: 2000 Вт
Термостат - є
Тен - відкритий
Рекомендована площа приміщення - 20 кв.м
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 2.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







