Електричні поверхні Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MC-6F6404R244 має нижче перераховані особливості:
Тип поверхні - електрична
Кількість конфорок - 4
Зона розширення - 1 конфорка (1000 - 2200 Вт)
Конфорки: 1200 Вт (165 мм), 1200 Вт (165 мм), 2200 Вт (230 мм), 1800 Вт (200 мм)
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Midea |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Кількість конфорок двоконтурних | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 5.1 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴



