Холодильники Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILR-0088MS має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику - 2
Габарити (ВхШхГ) - 83.7х47х49.2 см
Розташування морозильної камери - зверху
Система розморожування - статична
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 87 л |
| Об'єм морозильної камери | 26 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Енергоспоживання | 164 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 837 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 21.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴









