Холодильники Midea чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація MDRB593FGE28 має такі особливості:
Система розморожування — NO FROST
Загальний корисний об'єм — 316 л
Об'єм морозильної камери — 119 л
Розташування морозильної камери — знизу
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 316 л |
| Об'єм морозильної камери | 119 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Зона свіжості , Перевішування дверей |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Енергоспоживання | 366 кВт/год |
| Індикатор температури | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1880 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 666 мм |
| Вага | 77 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴











