Газові поверхні Luxell чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація C3-20 має такі особливості:
Тип поверхні — газова
Ширина поверхні — 29 см
Газ-контроль конфорок — є
Електропідпалювання — є
Матеріал полставок — чавун
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | LUXELL |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | ромб |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 7 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 260 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴






