Основні переваги INTERLUX IRWW-50MS:
-
Бак на 50 л — оптимальний вибір для сім'ї
-
ТЕН відкритий
-
Потужність ТЕНа - 1500 Вт
-
Електронне керування з показом температури
-
Регулювання нагрівання — комфорт і економія енергії
-
Компактні розміри (71×38×38) см)
-
Сучасний дизайн — чудово впишеться у ванну або кухню
-
Енергоефективність і надійність — український бренд, європейські стандарти
-
Гарантія виробника — 12 місяців
-
Країна реєстрації бренда — Україна, виробництво — Китай
INTERLUX IRWW-50MS — це поєднання зручності, надійності та розумної ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вага | 17.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴








