

Каструля кругла 2,3 л зі скляною кришкою Мармур Індукція SENSE VINNARC GR-0320CE сіра
530 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101580
+380 (96) 446-22-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шукаєте якісну каструлю для приготування смачних страв на кухні?
Тоді алюмінієва каструля з антипригарним мармуровим покриттям чудово підійде для ваших потреб.
Каструля виконана з високоякісного алюмінію, який забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Мармурове покриття на внутрішній поверхні каструлі запобігає пригоранню та полегшує процес очищення.
Ця каструля чудово підходить для приготування різних страв, включаючи супи, соуси, пасти, рис та багато іншого. Скляна кришка з діркою для випуску пари дозволяє контролювати процес приготування.
- Матеріал: алюміній;
- Матеріал кришки: скло;
- Індукційний диск;
- Ручка: міцна, цільнолита
- Об'єм: 2,3 л;
- Діаметр: 20 см;
- Покриття: мармур;
- Колір: сніжно - сірий;
- Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні;
- Можна використовувати в духовці;
- Можна мити в посудомийній машині;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Висота каструлі без кришки | 8.5 см |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 2.3 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 2.1-3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴



