- Тип: каструля
- Товщина стінок: 0,4 мм;
- Об"єм повний (до краю каструлі)
- Семишарове дно;
- Кріплення ручок: клепкове з'єднання;
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукцією;
- Полірування: дзеркальне;
- Можна мити в посудомийній машині.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Підходить для всіх різновидів плит
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі без кришки | 9.5 см |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Об`єм | 1.9 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Індукційна, Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Товщина стінок посуду | 0.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 1-2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴





