Холодильники Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILR-0050W має такі особливості:
Морозильний відсік — є
Клас енергоспоживання — А+
Загальний корисний об'єм — 44 л
Система розморожування — статична
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 44 л |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Енергоспоживання | 106 кВт/год |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перенавішові двері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴








