Духовки Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ILEO-0038R має такі особливості:
Об'єм електропечі — 38 л
Потужність — 1600 Вт
Таймер — 60 хвилин
Комплектація — решітка гриль, прямокутне та деко
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 38 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 6.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴







