Пральні машини Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-WM0610 має такі особливості:
Таймер прання — є
Центрифуга для віджимання — є
Помпа для зливання брудної води — немає
Допустиме кількість білизни під час прання — 2,5 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 2.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









