Духові шафи Kumtel чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація B66-SF2 має такі особливості:
Споживана потужність - 2300 Вт
Об'єм - 65 л
Внутрішнє покриття - емаль
Клас енергоспоживання - А+
Режими приготування — верхнє + нижнє нагрівання, конвекція, розморожування
Уцінка пов’язана з наявністю мікроподряпин на корпусі духовки. Звертаємо вашу увагу, що ці дефекти розташовані переважно на тій частині духовки, яка вбудовується і не буде помітною після встановлення. Технічні характеристики та функціональність духовки залишаються без змін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Об'єм духової шафи | 65 л |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 597 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴




