Холодильники Beko чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація RCNA386K30W має такі особливості:
Кількість камер у холодильнику — 2
Клас енергоспоживання — А++
Загальний корисний об'єм — 386 л
Система розморожування — No Frost
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 386 л |
| Об'єм морозильної камери | 143 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Висота | 2025 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Генератор льоду | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відключення живлення | звуковий сигнал, світловий індикатор |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Перевішувані двері | Так |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Енергоспоживання | 300 кВт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴





