Фени Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LHD-6101 має такі особливості:
Кількість швидкостей — 2
Потужність — 850 Вт
Насадки-концентратор
Кількість температурних режимів - 2
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 850 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 0.31 кг |
| Довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴









