Кавомолки ECG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація KM 160 має такі особливості:
Об'єм контейнера для зерен - 30 г
Подрібнювач - керамічне жорен
Особливості: автовимкнення, блокування від випадкового увімкнення, дисплей, керамічне жорна, регулювання ступеня помелу
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 30 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 569 ₴







