Кавомолки Milano чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація CG-6001B має такі особливості:
Об'єм контейнера для зерен - 50 г
Тип кавомолки - ножовий
Споживана потужність — 200 Вт
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.56 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







