Витяжки ProfitM чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація Фортуна Класик має такі особливості:
Продуктивність — 200 м3/год
Кількість швидкостей — 2
Керування — механічні кнопки
Габарити (ВхШхГ) — 210х600х500 мм
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід |
| Продуктивність витяжки | 200 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 25 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴








