Ваги Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LKS-0701 має такі особливості:
Автовимкнення — є
Точність вимірювання — 1 г
Максимальна вага — 8 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 8 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | Ні |
| Матеріал тари | скло |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴





