Морозильні камери Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація IL-0255CF має такі особливості:
Корисний об'єм — 255 л
Клас енергоспоживання — А+
Збереження холоду — 36 годин
Габарити (ВхШхГ): 84х95х61 см
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 954 мм |
| Глибина | 616 мм |
| Основні | |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний обсяг | 255 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | ST, N, SN |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Мінімальна температура в морозильній камері | -18 град. |
| Енергоспоживання | 235 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 36 година |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 199 ₴












