Газові поверхні Luxell чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація C6-LX40CB має такі особливості:
Електропідпалювання — є
Ширина поверхні — 60 см
Кількість конфорок — 4
Газ-контроль конфорок — є
Матеріал решітки — чавунні підставки
Використовуваний газ — природний газ/балонний
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | LUXELL |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 110 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 100 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| "Передня права, кВт" | 900 Вт |
| "Дня права, кВт" | 1450 Вт |
| "Дня ліва, кВт" | 1450 Вт |
| "Передня ліва, кВт" | 2250 Вт |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴







