Мікрохвильовки Midea чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація MI10250GBX має такі особливості:
Споживана потужність — 1270 Вт
Об'єм камери — 20 л
Потужність мікрохвиль — 800 Вт
Внутрішнє покриття — емаль
Тип керування — електронне
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Bosch |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 362 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне розігрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 899 ₴










