Пральні машини Beko чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація WUE6511XWW має такі особливості:
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Барабан — нерозбірний
Клас енергоспоживання — А+++
Максимальна швидкість викручування — 1000 об/хв
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найбільш приємними цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Румунія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.672 кВт*год/кг |
| Споживання води | 40 л |
| Рівень шуму при пранні | 63 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 55 кг |
| Програми | |
| Основні та спеціальні програми | Програма "Щоденне прання '', Програма ''Швидке прання'', Програма "Бавовна", Програма "Еко Бавовна", Програма ''Синтетика'', Програма ''Прання вовни'', Програма "Пухові вироби", Програма "Сорочки" |
| Функції | |
| Функції | Функція "Дозавантаження", Таймер відстрочки старту, Вибір швидкості віджиму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 899 ₴










