Газові поверхні Luxell чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація V6-22PYF має такі особливості:
Тип поверхні — газова + електрична
Ширина поверхні — 59 см
Газ-контроль конфорок — є
Кількість газових конфорок — 2
Кількість інфрачервоних конфорок — 2
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Комбінована |
| Виробник | LUXELL |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴



