Дров'яна піч-кухня «євро буржуйка» з духовкою Duval ЕК-4030 (Лівий або правий вихід)
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101359
+380 (96) 446-22-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дров'яні печі Duval чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ЕК-4030 має такі особливості:
Відпарювальна площа = 80-100 м/кв
Номінальна потужність — 9000 Вт
Матеріал топки — чавун
Паливо — дрова/вугіль
Габарити (ГхВхШ) — 53x83x87 см
Діаметр димоходу — 130 мм
Маса — 85 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина топкових дверцят | 260 мм |
| Висота топкових дверцят | 300 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴









