Мікрохвильовки Liberton чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація LMW-2083 має такі особливості:
Корисний об'єм — 20
Потужність — 700 Вт
Тип керування — електронне
Рівней потужності — 5
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 259 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴








