Зарядна станція Bluetti чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація AC200MAX має такі особливості:
Номінальна потужність — 2200 Вт
Пікова потужність — 4800 Вт
Місткість — 2048 Вт/год
Тип акумулятора — LifePO4
Швидкість заряджання від мережі — 3 години
Кількість слотів заряджання — 15
Життєвий цикл — 3500 циклів
Тип роз'єму:
- 1 х Super DC
- 1 х Type C
- 2 х DC
- 2 бездротові зарядки
- 1 прикурювач
- 4 х розетки
- 4 х USB
Вихід змінного струму: 4 х 230 В
Вихід постійного струму: (2 х 12В/10А) і (1 х 12В/30А)
Вихід USB — A: (2 х 5В/2.4 А) і (2 х 5В/3А)
Вихід USB — С: 100 Вт
Автомобільний порт: 12 В
Бездротова заявка: 2 х 15 Вт
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 550000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 386 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 28 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 53 999 ₴






