Зарядна станція Bluetti чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація EB55 має такі особливості:
Номінальна потужність — 700 Вт
Пікова потужність — 1400 Вт
Місткість — 537 Вт/год
Тип акумулятора — LifePO4
Швидкість заряджання від мережі — 2 години
Кількість слотів заряджання — 12
Тип роз'єму:
- 1 х Type C
- Бездротове заряджання
- 1 прикурювач
- 2 х розетки
- 4 х USB
Вихід змінного струму: 2 х 220 В
Вихід постійного струму: 2 х 12В/10А
Вихід USB — A: 4 х 5В/3А
Вихід USB — С: 100 Вт
Бездротова заявка: 2 х 15 Вт
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 150000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 12 |
| Кількість розеток | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 278 мм |
| Вага | 7.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴







