Зарядна станція Bluetti чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація AC200PL має такі особливості:
Номінальна потужність — 2400 Вт
Пікова потужність — 3600 Вт
Ємність — 2304 Вт/год
Тип акумулятора — LifePO4
Швидкість заряджання від мережі — 1,3 — 1,8 години
Функція ДБЖ — є
Кількість одночасно під'єднаних приладів — 10
- Вихід AC: 4 x 230V/4.3A, 2304 Вт сумарна потужність.
Тип інвертора: Чиста синусоїдна хвиля
Пікова потужність: 3600 Вт
Порт USB-C: 2 x 100 Вт Max
Порт USB-A: 2 x 18W Max: 5V/3A (Each Port)
Вихід DC 12V: 4 x 12V/10A (автомобільна розетка, регульована)
Бездротова зарядна панель: 2 x 15 Вт Max
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 45000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 12 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 366 мм |
| Вага | 29 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 999 ₴







