Характеристики:
-
Тип: телевізор LED
-
Діагональ екрана: 32
-
Роздільна здатність: HD Ready (1366x768)
-
Формат екрана: 16:9
-
Кількість кольорів: 16,7 млн.
-
Кут огляду: 178°/178°
-
Колірність: PAL, SECAM
-
Динаміки: 2x8 Вт
-
Декодер звука: NICAM
-
Wi-Fi: да
-
Bluetooth: немає
-
Miracast: да
-
Цифровий тюнер: DVB-T2/DVB-T/DVB-C
-
Smart TV: Да
-
Операційна система: Android 13
-
Онлайн ТВ "Mystery TV": да
-
Медіапрогравач: так
-
Керування: пульт ДК
-
HDMI: 3
-
VGA: 1
-
USB 2.0: 2
-
Входи/виходи: композитний вхід, аудіовихід 3.5 мм х 1, коаксіальний цифровий аудіовихід, PC-аудіовхід х 1, CI-слот х 1, антенний вхід, Ethernet
-
Додатково: телетекст, таймер вимкнення
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Колір: чорний
-
VESA: 100 x 100
-
Живлення: 100-240В, 50/60 Гц
-
Споживана потужність: 55 Вт (0,5 Вт у режимі очікування)
-
Розміри з підставкою: 78x49x12.2 см
-
Розмір без підставки: 73,2х43,1х8 см
-
Країна-виробник: Китай
-
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 728 мм |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 86 мм |
- Ціна: 5 299 ₴








