Морозильні камери Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LCF-290H має такі особливості:
Загальний об'єм — 290 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 2
Система розморожування — статична
Температура морозильної камери — до - 24 °C
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | Liberton |
| Загальний об`єм | 290 л |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 28 годин |
| Перевішувані двері | Ні |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1089 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перенавішові двері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴







