Зарядна станція Bluetti чудово слугуватимуть Вам і Вашій родині!
Комплектація AC70P має такі особливості:
Номінальна потужність — 1000 Вт
Пікова потужність — 2000 Вт
Місткість — 864 Вт/год
Тип акумулятора — LifePO4
Швидкість заряджання від мережі — 1,5 години
Кількість одночасно під'єднаних приладів — 8
- Вихід AC: 2 x 230V/4.3A, 1000 Вт сумарна потужність.
Тип інвертора: Чиста синусоїдна хвиля
Пікова потужність: 2000 Вт
Порт USB-C: 2 x 100 Вт Max
Порт USB-A: 2 x USB-A: 5VDC/2.4A (Each Port)
Вихід DC 12V: 1 x 12V/10A (автомобільна розетка, регульована)
Бездротова зарядна панель: 1 x 15 Вт Max
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 240000 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 10.7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 999 ₴






