Морозильні камери Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація VCF-4312 має такі особливості:
Загальний об'єм — 430 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 3
Система розморожування — статична
Температура морозильної камери — до -18 °C
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | ViLgrand |
| Загальний об`єм | 430 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Потужність заморожування | 19 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 1367 мм |
| Глибина | 746 мм |
| Вага | 58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴



