Пральні машини Interlux чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація IWM-0606W має такі особливості:
Макс. швидкість викручування — 1000 об/хв
Клас енергоспоживання — А+
Габарити (ВхШхГ): 85,5х59,5х40 см
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Клас віджиму | C |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Економічна програм |
| Особливості | Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Дисплей, Звуковий сигнал |
| Енергоспоживання | 0.737 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 23 |
| Рівень шуму при пранні | 64 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 855 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴











