Мініпечі Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LEO-551 має такі особливості:
Об'єм електропечі — 55 л
Потужність — 1500 Вт
Режими приготування: верхнє + нижнє нагрівання, конвекція
Комплектація: деко, прямокутне деко, кругле деко, рожн
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 55 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 11.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴



