Телевізор ARTEL UA50H3502 Dark-Grey характеристики:
- Тип: телевізор Smart TV
- Виробник: Artel
- Діагональ екрану: 50" (127 см)
- Технологія: Smart TV
- Slim Frame
- Android TV 11.0
- Вбудована пам'ять: 16 Гб
- Формат екрану: 16:9
- Роздільна здатність: 3840x2160 4K UHD
- Наявність: Wi-Fi, Bluetooth, IPS, LAN
- Частота оновлення екрана: 60 Гц
- Світлодіодна підсвітка
- Телевізійні стандарти PAL, SECAM
- Тюнери DVB-T/T2, DVB-S/S2
- Автоматичне налаштування
- Ручне налаштування
- Потужність звуку: 20 Вт (2 x 10)
- Акустична система: 2 динаміка
- Підтримувані формати: MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG
- Інтерфейси: входи AV, компонентний, HDMI, USB
- Габарити з підставкою (ВхШхГ): 71.4 х 111.6 х 25.7 см
- Габарити без підставки (ВхШхГ): 64.5 х 111.6 х 8.55 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ): 74.4 х 124.4 х 14 см
- Вага без упаковки: 11 кг
- Вага з упаковкою: 13.7 кг
- Колір: сірий
- Країна-виробник: Узбекистан
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Dolby Digital | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 1116 мм |
| Висота | 714 мм |
| Глибина | 257 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴



