Особливості телевізора ECG 32HSL231M:
- Розмір діагоналі: 32 дюйми
- Може бути підключений до класичної розетки (220 В), а також автомобільної розетки (12 В) (необхідні адаптери входять в комплект)
- Доступний Wi-Fi доступ до Інтернету
- Операційна система Linux з безліччю інтелектуальних функцій
- Netflix, YouTube, Amazon Prime Video та інші програми потокових сервісів
- Функція віддзеркалення екрану смарт-пристрою
- Роздільна здатність HD (1366×768 пікселів) для якісної картинки
- Підтримка розширеного динамічного діапазону (HDR) – формати HDR10, HLG
- Технологія прогресивної розгортки для підвищення чіткості зображення
- Пряме світлодіодне підсвічування (яскравість 200 кд/м²)
- Співвідношення сторін: 16:9
- Вихід динаміка: 2×6 Вт
- Аудіо еквалайзер
- Вихід для навушників
- 1 × USB 2.0
- 2× HDMI 1.4
- Тюнери DVB-T2/C/S2 (ефірне мовлення, кабельне ТБ, супутник)
- Слот CI для доступу до платних послуг
- Медіаплеєр (USB) з підтримкою широкого спектру форматів (відео: MPG, MPEG, DAT, VOB, MKV, MP4, M4A, M4V, MOV, FLV, 3GP, 3GPP, TS, M2TS, RMVB, RM, AVI, ASF, WMV, WEBM, звук: MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, OGM, OGG, AC3, EAC3, FLAC, зображення: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF)
- Електронний програмний гід (EPG)
- Список каналів
- Батьківський контроль
- Готельний режим (пасивний)
- Гребінчастий фільтр
- Придушення шуму
- Максимальна споживана потужність: 65 Вт
- Потужність в режимі очікування: 0,5 Вт.
- Клас енергоефективності: Е
- Габарити з підставкою: 732×481×184 мм, розміри без підставки: 732×435×78 мм
- Вага: 4,63 кг
- Можна повісити на стіну (болти М4 стандарт VESA 75×75)
- Колір рамки: чорний
- Країна реєстрації бренду: Чехія
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 732 мм |
| Висота | 481 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Вага | 4.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴








