Морозильні камери Liberton чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація LCF-380H має такі особливості:
Загальний об'єм — 380 л
Клас енергоспоживання — А+
Кількість кошиків — 3
Система розморожування — статична
Температура морозильної камери — до -22 °C
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 705 мм |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний обсяг | 380 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування морозильної камери | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | T, SN, N, ST |
| Стан | Нове |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 37 година |
| Перенавішові двері | Ні |
| Кількість кошиків у морозильній камері | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴








