Піч Lidea чудово послугує Вам і Вашій родині!
Комплектація 4223 Lux має такі особливості:
Об'єм електропечі — 42 л
Потужність духовки — 2400 Вт
Внутрішнє покриття — емаль
Особливості: гриль, конвекція подвійне скло, підсвітка та рожн
Комплектація: решітка гриль, прямокутний (2 шт.) і круглий деко, ніжки для духовки, рожна
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Об`єм | 42 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2400 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 270 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴










