Газові поверхні Artel чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація A64-0320 має такі особливості:
Тип поверхні — газова
Електропідпалювання — є
Ширина поверхні — 59 см
Кількість конфорок — 4
Газ-контроль конфорок — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами: http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Основні атрибути | |
| Тип | Газова |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 70 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







