Пральна машина напівавтомат із віджиманням і помпою відкачування води VILGRAND V501-4P blue
4 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 101246
+380 (96) 446-22-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пральні машини Vilgrand чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація V501-4P має нижче перераховані особливості:
Бак для віджимання — Є
Потужність прання — 450 Вт
Потужність викручування — 150 Вт
Допустиме коло білизни під час прання — 5 кг
Допустима кількість білизни під час віджимання — 4 кг
Помпа для зливання брудної води — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 16.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴



