Пральні машини Saturn чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST-WМ0623 має такі особливості:
Допустиме коло білизни під час прання — 6 кг
Допустима кількість білизни під час віджимання — 3,5 кг
Помпа для зливання брудної води — є
Бак для викручування — є
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | B |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴








