Тостери ECG чудово послугують Вам і Вашій родині!
Комплектація ST 4768 має такі особливості:
Споживана потужність — 1850 Вт
Кількість тостів — 4
Кількість відділень — 4
Функції — розморожування й підігрівання
Кількість режимів приготувань — 7
Більш докладні характеристики Ви можете знайти нижче. Телефонуйте або залиште нам повідомлення, ми з радістю допоможемо Вам вибрати найвідповідніший товар. Також на нашому сайті ви можете знайти товари побутової техніки за найприємнішими цінами:http://bt-home.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 4 |
| Кількість відділень | 4 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Одностороннє обсмажування | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 183 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴








